GÖKAY HALI YIKAMA 02126443973 - Beylikdüzü Halı Yıkama
0 (212) 644 39 73
0 (544) 285 35 57

Halı Yıkamada Hijyen 0 (544) 285 35 57

Sıkça Sorulan Sorular

Niçin Gökay Halı Yıkama tercih edilmelidir?

Çünkü gökay halı yıkama diğer firmalar gibi kuyu suyu ile yıkama işlemi yapmamaktadır..tamamıyla şebeke suyu ile yıkama gerçekleştiriyoruz onu haricinde halılarınız tam otomasyon sistemle el değmeden yıkanır kurutma sistemi olarak dışarıda toz toprak içerisinde değil aksine kapalı özel kurutma odamızda kurutma işlemi gerçekleştiriyorz. kapıya teslimata gelindiğinde ödememizi alıp hemen ayrılmıyoruz sizden müsait oda istenip halılarınızı tek tek açıp kontrol etmenizi istiyoruz beğenmediğiniz bir şey olduğunda halınızı tekrar alıp ücretsiz bir şekilde yıkıyoruz.

Deterjan kullanmadan hijyen sağlanabilir mi?

Detarjan kullanmadan 100%100 hijjen sağlanamaz firmamızda her halının dokusuna özel detarjan üretildiği için halınızın dokusunu asla bozmaz aksine halınıza yumşak ve estetik bir görünüm katar.

Gökay Halı Yıkama

: Gökay halı yıkama 2011yılından bu yana istanbulun avrupa yakasında kusursuz olarak hizmet etmektedir yaptımız işin ödemesinin yanı sıra önceliğimiz müşteri memnuniyet odaklıdır.Temizlik sektöründe uzman kadro ve teknolojik makinalarımzla sizlere hizmet etmekteyiz.

Halı Temizliği

Halı bizler için çok önemli tarihe dayalı bir eşyadır fakat halı kullanımın yanı sıra temizliğide çok önemlidir..Temizliği düzgün yapılmadığı taktirde halının yüzeyinde binlerce bakteri oluşabilir özellikle çocuklu evlerde halı temizliğne çok dikkat edilmesi gerekmedtedir..Aksi takdirde emekliyen bir çocuğun ağız yoluyla halının üstünde ki bakterileri soluyabilir buda çeşitli hastalıklara neden olabilir halınızı kesinlikle profesyonel halı yıkama yani Gökay halı yıkama fabrikası gibi yerlerde düzgün bir şekilde yıkanmalıdır..

Neden Gökay Halı Yıkama?

Üstün Hizmet

Gökay Halı Yıkama

                 HALI YIKAMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER

  Halı bir evde üzerinde en çok gezilen, ayakla basılan bir eşyadır. Bu nedenle üzerinde toz, kir ve mikropların birikmesi gayet normaldir. Özellikle çocukları olan ailelerin halı temizliği konusunda daha çok hassas olmaları gerekmektedir. Sağlıklı bir şekilde halı yıkama yapılması için kirlenen halıların mutlaka profesyonel ekipler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. işte bu sırada devreye BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA girer.

   Evinizde yada iş yerinizde bulunan halılarınızın temiz olmasını , alerjenlerden kurtulmasını istiyorsanız eğer köklü bir firma olarak profesyonel ve deneyimli ekibimizi tercih etmelisiniz. Günün her saatinde bize ulaşabilir ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Her türlü halı, battaniye, yorgan, koltuk yıkama işlemleri konusunda hijyenik olarak hizmet sunmanın garantisini veriyoruz. Doğal halı yıkama ürünlerimiz sayesinde hem müşterilerimiz mutlu hem de biz mutluyuz. ücretsiz servis bölgölerimiz

ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN OKUYUNUZ

 

Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Bebeklerimiz hayata adım attıktan sonra halılarınızın üzerinde emeklemeye başlayarak hayata ilk defa atım atarlar. Ve bu sırada bir çok kez halılarınızın üzerine düşerler. Çocuklarımız zamanlarının çoğğunu evde geçirirler. Özellikle bebek yaştaki evlatlarımız halıların üzerine oyunlarını oynarlar. Oyuncakları doğal olarak halının üzerindedir. Bazen halının üzerine uyurlar orada yemek yerler. Arkadaşları gelince hep halının üzerindedirler. Belki de evde en çok kullanılan eşyalar listesinde, çocuk odasındaki o halı gelir. Dolayısıyla çocuk odalarındaki halıların temizliği oldukça önemlidir.

Peki o halının temizliğini yapmazsanız ne olur, halı hijyenini kaybeder temizliğinden eser kalmaz ve mikroplar çoğalır, çoğalan mikrpolar çocuğunuza ve onun arkadaşlarına zarar verir hasta olmasını sağlar. Hasta olan bi arkadaşı hapşurduğunda hastalıklı bakteriler halıya siner ve oradan solunum yadaa temas yolu ile çocuğunuza bu hastalıklar geçer. Sağlık çok önemlidir.

Çocuğunuzun hasta olmasını önlemek için temizliğinizi düzenli olarak yapmayı unutmayın.Her şeyin başının sağlık olduğunu unutmamamız gerekir. Bu sebepten dolayı kirli halılar ile hayatınıza devam etmekten ziyade, halılarınızı yıkatmanız gerektiği uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Halınız dışarıdan bakıldığında temiz gibi görünüyor olabilir. Fakat bu hijyenik olduğu anlamına elbette gelmemektedir. Doğru olan belirli periyotlar halinde halıları yıkatmaktır.

Peki o halının temizliğini yapmazsanız ne olur, halı hijyenini kaybeder temizliğinden eser kalmaz ve mikroplar çoğalır, çoğalan mikrpolar çocuğunuza ve onun arkadaşlarına zarar verir hasta olmasını sağlar. Hasta olan bi arkadaşı hapşurduğunda hastalıklı bakteriler halıya siner ve oradan solunum yadaa temas yolu ile çocuğunuza bu hastalıklar geçer. Sağlıklı günlerimiz olsun inşallah.

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

Beylikdüzü halı yıkama konusunda var olan tüm ihtiyaçlarınız, firmamız güvencesi ile karşılanacaktır. Sadece Beylikdüzü değil, Esenyurt, Küçükçekmece, Boğazköy, Bahçeşehir gibi diğer tüm ilçeler için de firmamız tercih edilebilir. Ev ya da iş yerlerinde bulunan halılar, bulunan ortamın hijyenini sağlamak adına oldukça önemli unsurlardan bir tanesidir. Özellikle evlerimizde hayatımızın önemli bir parçası olan halıların temizlenmesi gerek bizim gerekse çevremizin sağlığı için oldukça önemlidir. Gökay halı yıkama ve temizlik firması olarak almış olduğumuz sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Şirketimiz Beylikdüzü halı yıkama hizmetleri ile birlikte alt kısımda yer alan bölgelere yönelik de hizmet aktarmaktadır. Servis aracımız ile adresinize kadar ulaşarak yıkatmak istediğiniz halılarınızı teslim alıyoruz. Yine halılarınızın yıkama işlemleri gerçekleştirdikten sonra adresinize tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Bu hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için bizlere telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İLK BAHAR 'DA temizlik ve halı yıkamanın önemi bildiğiniz üzere kıştan sonra gelen çiçeklerinde açtığı bir bahar mevsimi güneşin açışıyla insanın aklına gelen ilk şey temizlik,halı,koltuk,yorgan,battaniye,stor perde yıkama işleminde gökay halı yıkama olarak herdaim yanınızdayız.Temiz bir yaz mevsimine bizimle girmeye ne dersiniz.

Yaz mevsimine sizde pırılpırıl mis gibi temizlikle girmek istiyorsanız uzman ve profesyonel firmalardan yardım alınız ..

ESENYURT HALI YIKAMA,BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA,AVCILAR HALI YIKAMA,FLORYA HALI YIKAMA,KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA,BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA,SİNANOBA HALI YIKAMA,MİMAROBA HALI YIKAMA